Нормативно-правові документи

Закон України "Про забезпечення функціонування української мови як державної"

Доржня карта імплементації статті 7 "Мова освіти" Закону України "Про освіту"

Лист МОН України від 17.09.2019 № 1/9-581 «Про застосування державної мови в освітньому процесі»

Виконання мовного законодавства України, ст.10 Конституції України

У закладі освіти задовольняються освітні потреби населення стосовно мови навчання.

У 2023/2024 навчальному році функціонує 40 класів з українською мовою навчання, в яких навчається 1128 учнів. Згідно зі Статутом закладу освіти мовою навчання визначено українську.

Мережа українськомовного закладу освіти забезпечує відповідність культурним потребам та демографічному складу населення території обслуговування.

Заклад освіти повністю забезпечено педагогами, які викладають українською мовою. Всього педагогічний склад - 76 осіб, з них вчителів української мови - 8. Учителями української мови проводяться консультації для вчителів-предметників, у яких виникають труднощі при опановуванні українською мовою навчального матеріалу з предмета.

Розподіл годин інваріантної та варіативної складових навчального плану відповідає державним стандартам для вивчення української мови і літератури, у тому числі курси за вибором.

Ведення ділової документації здійснюється державною мовою.

Оформлення інтер’єру шкільних приміщень проводиться з використанням Державної символіки відповідно до Положення про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженого наказом МОНУ від 20.07.2004 № 601. Приміщення оформлено тематичною наочністю

Щороку здійснюється моніторинг навчальних досягнень учнів.

Учителі української мови та літератури розповсюджують власні методичні наробки у фахових виданнях та Інтернет-виданнях..